בייביסיטר לכלבים

הכלב שלכם הוא בן משפחה יקר וחשוב.

אך מגיעים מצבים בהם אתם נאלצים להתרחק מהבית לתקופה ממושכת ואחד הדברים שהכי מטרידים אתכם זה בייביסיטר לכלבים, כזה שיטפל בהם בדיוק כמו שאתם, שיפנק וישקיע ויגרום להם להרגיש טוב ושחוויית הפרידה הזמנית לא תכביד עליהם.

הנה כמה דרכים ופתרונות לבייביסיטר לכלבים:

  1. חברים ומשפחה- אם הכלב אצלכם כבר זמן מה, יש סיכוי סביר שחברים ובני משפחה מכירים אותו והוא אתכם. אפ התמזל מזלכם ויש לכם חברים/ משפחה מפרגנים, תוכלו להעזר בהם כבייביסיטר לכלבים בהעדרותכם וכך להיות רגועים ושקטים שהחבר היקר שלכם נמצא בידיים טובות שמכירות אותו ויודעות מה הדרך המיטבית לטפל בו. תוכלו לשמור איתם על תקשורת רציפה ולקבל תמונות ועדכונים על מצבו ובכל להרגיע את הדאגה והגעגוע. זהירות, יתכן שאחרי כל הפינוקים הוא יצטער כשתחזרו.
  2. פנסיון כלבים- הפתרון הסטנדרטי לבייביסיטר לכלבים. מדובר בעסק הפועל כולול למטרה זו- שמירה על כלבים בזמן העדרות בעליהם. המקום מותאם ומאובזר לשמירה על כלבים ובעליו בד"כ בעל ידע וחיבה רבה להולכים על 4. מחירי הפנסיונים משתנים והשרות הניתן בהם מגוון ומתשנה ממקום למקום- ישנם פנסיונים בסיסיים המספקים מחסה ואוכל בעלות נמוכה, וישנם מלונות שכוללים הכל- אבטחה, ארוחות מושקעות, בריכה, מזגנים ועוד.
  3. פנסיון ביתי- פנסיון זה מתנהל בד"כ באוירה ביתית, קטנה ואישית. פנסיונים ביתיים מארחים כמה כלבים בודדים יחד, ללא הפרדה, בד"כ תמצא במקום חצר גדולה ומרווחת עבור הכלבים והיחס הוא אישי, משפחתי ומחבק. עלויות של פנסיון לכלבים ביתי הן בד"כ ענין של כמה עשרות שקלים ביום, תלוי בכמות הימים, צרכי הכלב ועוד.
  4. דוגווקר- במידה והתקציב שלכם דל מאוד והכלב שלכם עצמאי ורגוע, ניתן למצוא דוגווקר שיגיע מספר פעמים ביום להוציא את הכלב לטיול, יספק לו אוכל ומים טריים ונקיים וזמן משחק קצר. ניתן להעזר בשכן אחראי או נער בוגר מהשכונה ובכך לחסוך עלויות ועדין להיות רגועים שצרכי הכלב מקבלים מענה.

אולי יעניין אותך מאלף כלבים

  1. דוגיסיטר בתשלום-דוגיסיטר הוא פונקציה משתנה בהתאם לצרכים שלכם ולדיגיסיטר עצמו. יש כאלו שרק לוקחים את הכלב לטיול, יש כאלו שגם ישנים בבית שלכם ומטפלים בכלב לאורך כל שעות היום בהתאם לצרכיו ותאום ציפיות מוקדם שתעשו עמם. במידה ותבחרו דוגיסיטר שיגור בביתכם, חשוב לתת לו הנחיות מפורטות על הרגלי הכלב והטיפול בו וגם על ההתנהלות בביתכם.
  2. חילופי בתים- בזמן האחרון מתרחבת יותר ויותר הגישה השיתופית המאפשרת בין היתר, החלפת בתים או מגורים בבית של משפחה שיצאה לחופשה לצורך שמירה על בעלי החיים שלה. בדרך זו המשפחה מקבל שמירה וטיפול רציף לכלבם האהוב, והמטפל מקבל מקום לינה מסודר ומאובזר ללא תשלום. לעיתים המטפל יבקש להביא עימו את הכלב שלו, הכל תלוי במי שתמצאו ותאום הציפיות שתעשו.

יש כיום פתרונות מגוונים לבייביסיטר לכלבים, החל מפתרונות חינמיים ועד יקרים מאוד. בחרו את הפתרון המתאים לכם ושמרו על כלביכם גם בחגים ובחופשות.